iwona-harbuz

Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej, gdzie jej praca dyplomowa została uhonorowana Nagrodą Ministerstwa Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa. Od początku swojej kariery zawodowej związana z nieruchomościami – najpierw jako pośrednik w obrocie nieruchomościami (UNIKAT Nieruchomości Sp. z o.o.), a później specjalista ds. rynku nieruchomościami w Banku Zachodnim.

W 2002 r. uzyskała tytuł Rzeczoznawcy Majątkowego (uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomościami nr 3639). Od tego momentu prowadzi własną działalność gospodarczą. W 2004 r. zawiązuje wraz z Aleksandrą Butruk spółkę cywilną Harbuz & Butruk S. C., a w 2009 r. uzyskuje tytuł Rzeczoznawcy BOMIS ds. wyceny środków i megaukładów technicznych (nr up. 0917). Od 2010 r. także biegły sądowy.

Z zaangażowaniem i pasją wykonuje swoje obowiązki. Z podobnym zapałem podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w wielu kursach szkoleniach. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają jej realizować nawet najśmielsze projekty.