W ramach naszej działalności zajmujemy się wyceną nieruchomości przemysłowych. Przedmiotem sporządzanych operatów szacunkowych są najczęściej zakłady przemysłowe, elektrownie i elektrociepłownie oraz kopalnie i składowiska. W zależności od rodzaju nieruchomości oraz celów wyceny stosujemy różnorodne metody, techniki i narzędzia. Pozwala to w sposób dokładny i rzetelny określić wartość danego obiektu.

Nasze wyceny nieruchomości przemysłowych to bezstronne, starannie przygotowane ekspertyzy. Tworzymy je na potrzeby nie tylko zleceniodawców prywatnych, ale również sądów czy też urzędów gmin lub miast. Przy opracowywaniu operatów szacunkowych zawsze bierzemy pod uwagę obiektywne kryteria. Kierujemy się literą prawa oraz zawodowymi standardami. W efekcie nasze wyceny spełniają wszelkie wymogi formalno-prawne.

Gwarantujemy terminowość, profesjonalizm i szybką realizację zleceń. Sprawdź szczegóły naszej oferty.

majatkowy-warszawa
wycena nieruchomości
Wycena zakładów przemysłowych to złożony i wieloetapowy proces. Chcesz ustrzec się błędów i uzyskać rzetelną wartość nieruchomości?
wycena nieruchomości komercyjnej
Elektrownie i elektrociepłownie to niestandardowe obiekty. Niecodziennie więc się zdarza, że są przedmiotem na rynku nieruchomości.
biegly rzeczoznawca majatkowy
Kopalnie i składowiska to kolejne nietypowe obiekty, które znajdują się w naszym portfolio. Ich wycena wymaga dogłębnej znajomości rynku.