Jednym z głównych filarów naszej działalności jest przeprowadzanie rzetelnych i bezstronnych wycen nieruchomości komercyjnych dla różnych celów. Określamy wartość m.in. obiektów biurowych, centrów handlowych, magazynów i centrów logistycznych, hoteli i ośrodków wczasowych oraz stacji benzynowych. W każdym przypadku uwzględniamy indywidualną specyfikę danej nieruchomości, co pozwala bezbłędnie ustalić jej rzeczywistą wartość.

Operaty szacunkowe tworzymy zawsze w zgodzie z przepisami prawa i zawodowymi standardami. Dzięki eksperckiej wiedzy i bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rozwiązać nawet złożone i trudne sprawy z zakresu wyceny nieruchomości komercyjnych. Działamy szybko, acz dokładnie, z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Oferujemy krótkie terminy i wysoką jakość usług. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

doradztwo inwestycyjne
wycena-spadku-do-urzedu-skarbowego
Z uwagi na dynamiczny rozwój rynku nieruchomości biurowych w Polsce rzetelna i obiektywna wycena ich wartości nabiera coraz większego znaczenia.
biuro wyceny
Wycena centrum handlowego nie różni się zasadniczo od wycen, które przeprowadzamy dla innych nieruchomości komercyjnych.
wycena nieruchomości przemysłowych
Dokonywana przez nas wycena magazynów i centrów logistycznych opiera się na analizie wielu czynników. Pod uwagę bierzemy m.in. lokalizację nieruchomości…
biuro wyceny
Chcesz kupić hotel lub ośrodek wczasowy? A może ma on pełnić funkcję zabezpieczenia kredytu?
wyceny-nieruchomosci-komercyjnych
Prowadzenie stacji benzynowej to specyficzny biznes. Decyzja o zaangażowaniu się niego nie może być podparta emocjami, a chłodną analizą zysków.